Novinky


Termín, ubytování, ceny
- vše již naleznete na první stránce tohoto blogu v sekci HOME.

Chystáme nový zájezd na Říjen 2011, máte se na co těšit!
------------
Přidali jsme doporučení na pronájem auta: 
V sekci DALŠÍ AKTIVITY naleznete odkazy,  pokud máte jasno ve vašem programu doporučujeme si zamluvit auto předem přes interntet.

Obnovili jsme program!
V sekci program a ubytování máte poslední i když stále ne finální verzi.

Otevřeli jsme novou sekci Café a Restaurace!
Tady najdete tipy kam zajít na kafíčko nebo na jídlo, co si dát a taky přibližnou cenu. Tato sekce se ještě rozroste :-) Právě vyjednáváme speciální  menu pro vás v restauraci Isla del Lago Martiánez.


Zprovoznili jsme placení dovoléné bankovním převodem na účet!
Jedná se o přeshraniční platební příkaz – tj. posíláte částku v euro na účet Zipango Travel do Španělska, poplatek za transakci je hrazen vámi (kolik - záleží na vaší bance) v případě této transakce je třeba zaplatit kompletní částku 10 800 Kč. Informace které potřebujete pro platbu přez účet:vám zašleme na e-mail, hned jak se zaregistrujete v sekci registrace.


NEW: Představujeme vám nejkrásnější pláže na Tenerife - v sekci "Něco o Tenerife" najdete mapu (skoro) všech pláží a fotky - od nudistických, surfařských, se žlutým pískem, s černým pískem atd...posuďte sami :-)

NEW:  Vyfotili jsme vám osobně zařízení Hotelu MASARU a playa Jardín (plaja chardýn) - ať víte do čeho se pouštíte :-) sledujte foto v sekcích fotogalerie a ubytování a program.

Od 24. ledna už můžete zaplatit svůj zájezd! Více v sekci kontakt a platba.

NEW: Doplňujeme další aktivity!

Milí účastníci zájezdu,
přidáváme postupně nové aktivity, které můžete prováďet na Tenerife, tyto aktivity nejsou součástí programu tudíž si je musíte okouknout sami, v sekci DALŠÍ AKTIVITY naleznete linky, které doporučujeme - na jízdu na koni, horská kola a jeden z největších aquaparků v Evropě...

Přejeme příjemné prohlížení,
Veronika a Fran 


NEW: POZOR - slosování o zájezd na Tenerife. Více informací brzy!!
Sleduj tyto stránky!!!

V sekci program a ubytování jsme doplnili popis hotelu a několik dalších detailů - jako třeba NEDĚLNÍ PÁRTY U BAZÉNU :-). Navšívili jsme hotel osobně, viděli jsme vybavení a jsme nadmíru spokojení, dokonce prošel i horkou zkouškou týdení návštěvy mé maminky...

Veronika